طرح تخفیف

طرح تخفیف 30+30

این بخش شامل برخی از کد کوتاه است که به Jannah Extinsions نیاز دارد. شما می توانید آن را از منوی تنظیمات تم < نصب پلاگین نصب کنید.

 

در طرح تخفیف کانون رباتیک کرمان 30+30 هم خودتان تخفیف بگیرید و هم به دوستان و عزیزانتان تخفیف هدیه بدهید.

 

دانش آموزان و والدین کانون رباتیک کرمان می توانند با معرفی کلاس های کانون رباتیک کرمان به دوستان خود به ازای معرفی هر نفر 30000 تومان (معادل 10 در صد شهریه آموزش) تخفیف بگیرند. فقط کافی است در هنگام ثبت نام دوست شما نام شما را به عنوان معرف به مسئول ثبت نام معرفی نماید و یا با برگه معرفی که نام شما روی آن درج شده است برای ثبت نام به کانون مراجعه کند.

 

نکته مهم:

علاوه بر تخفیفی که برای شما در نظر گرفته ایم با معرفی هر یک از دوستان و آشنایان ؛ خود آن شخص هم از این تخفیف بهره مند می شود و با ارائه برگه معرفی نامه دوست شما هم 30000 تومان تخفیف می گیرد.

 

نکته هیجان انگیز این طرح:

محدودیتی در تعداد معرفی برای هر شخص وجود ندارد و می تواند همه دوستانش را به کانون معرفی کند. یعنی با معرفی 10 نفر آن ترم برای دانش آموز رایگان خواهد بود.

اگر بیش از 10 نفر معرفی نمایید تخفیفات برای ترم های بعد در حساب کاربری شما در کانون ذخیره می شود.

 

شرایط:

برای شرکت به عنوان معرف در این طرح دانش آموز باید حتما خود در یکی از دوره های کانون شرکت کرده باشد.

فقط زمانی تخفیف برای شما در نظر گرفته می شود که دوست شما در دوره ثبت نام کند.

 

این کار کاملا سیستماتیک انجام می شود پس خیالتان از تخفیف راحت…

 

برای استفاده از این تخفیف باید چه کاری انجام دهم؟

کار بسیار ساده است. می توانید به کانون رباتیک مراجعه کنید و برگه معرفی دوره را دریافت کنید و در آن برگه نام خودتان (دانش پژوه) را به عنوان معرف بنویسید و در اختیار دوستان و آشنایان و افراد علاقه مند به رباتیک قرار دهید.

اگر مراجعه به کانون در حال حاضر برایتان سخت است، کافی است برگه زیر را پرینت بگیرید و در اختیار دوستانتان قرار دهید. با ثبت نام این افراد به صورت اتوماتیک تخفیف 30 هزار تومانی برای شما در سیستم ثبت می شود.

[button type=”default” color=”#EF3F3E” target=”” link=”http://kermanrobo.ir/wp-content/uploads/2018/05/PAGE-3030.pdf”]دانلود برگه تخفیف[/button]

 

از اینکه با معرفی دوره های کانون رباتیک کرمان  به افزایش فرهنگ رباتیک و شناخت ما به دیگران کمک می کنید صمیمانه از شما سپاسگزاریم… 

 

کانون رباتیک کرمان

تیم آموزش کانون رباتیک کرمان برای رشد و پیشرفت دانش رباتیک در ایران شکل گرفته است و هدف این مرکز آموزشی رفع این خلا بزرگ در آموزش رباتیک است. سعی می کنیم تا کمک کنیم گامی هر چند کوچک برای پیشرفت علم رباتیک برداریم تا آینده کشورمان ایران بسیار بهتر از این باشد چون اعتقاد داریم: آینده در دستان با مهارت است...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن