ثبت نام

چگونه ماهیانه ۷,۲۰۰,۰۰۰ تومان در آمد خالص کسب نمایید؟!!

chek-www.kermanrobo.ir

شرایط فردی

برای این کار نیاز است که شما از روابط عمومی بالایی برخودار باشید. چنانچه شما فردی را معرفی نماید که در دوره های کانون رباتیک کرمان(در محل کانون) ثبت نام نماید و شخص ثبت نام شده شما را به عنوان معرف خود معرفی نماید شما مبلغ ۲۴,۰۰۰ تومان از کانون دریافت می نمایید.

 

chek-www.kermanrobo.ir

 

حال اگر شما روزانه فقط یک نفر را برای ثبت نام متقاعد نمایید و شخص در دوره های کانون رباتیک کرمان ثبت نام کند، ماهیانه مبلغ ۷۲۰,۰۰۰ تومان دریافت می کنید.

اگر معرف خوبی باشید و به فعالیت معرفی به دید یک شغل نگاه کنید به راحتی روزانه به ده ها نفر دوره را معرفی خواهید کرد و در صورت ثبت نام تنها ۱۰ نفر در روز، شما مبلغ ۷,۲۰۰,۰۰۰ تومان در ماه درآمد خواهید داشت.

 

 

برای شروع باید چکار کنم؟

شروع کار بسیار ساده است.

شما با در دست داشتن (یک قطعه عکس+ اصل و فتوکپی شناسنامه، کارت ملی، مدرک تحصیلی+ شماره حساب و شماره کارت بانک رسالت: برای پرداخت پورسانت شما) به کانون رباتیک کرمان به آدرس :کرمان ، بلوار جهاد(منتظری) –بین کوچه ۴۵ و۴۷ جنب بانک قوامین مراجعه نمایید. مراجعه در ایام هفته به جز روزهای تعطیل در ساعات ۸:۳۰ الی ۱۳ و ۱۶ الی ۲۰:۳۰ امکان پذیر می باشد.

 

 

شرایط پرداخت پاداش های شما :

پرداخت پاداش به صورت هفتگی و روزهای پنج شنبه ساعت ۱۱ الی ۱۲ ظهر صورت می گیرد. پاداش به حساب شما واریز می گردد و نیازی به مراجعه حضوری برای دریافت پاداش نمی باشد.

کلیه محاسبات پاداشها توسط سیستم پشتیبانی کانون و به صورت اتوماتیک و در صورت ثبت نام قطعی شخص محاسبه و پرداخت می گردد.

اگر در مورد رباتیک و دوره های کانون رباتیک کرمان هیچ اطلاعاتی ندارید باز هم می توانید این  دوره ها را به دوستان خود معرفی نمایید.البته لازم است که اطلاعاتی را کسب نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر و معرفی دوره ها، مزایا و اهداف آن به دوستان خود کافی است اینجا کلیک کنید.

کسب اطلاعات بیشتر

 

کانون رباتیک کرمان سالانه ۳ ترم برگزار می کند که مهلت ثبت نام هر ترم به شرح زیر می باشد:

مهلت ثبت نام ترم تابستانه تا ۱۰ خرداد و ترم پاییز ۱ مهر و ترم زمستان ۲۳ دی ماه می باشد. در صورت عدم ثبت نام افراد معرفی شده به دلیل پایان مهلت ثبت نام یا نبود ظرفیت در کلاس ها، کانون رباتیک کرمان مسئولیتی در قبال معرف ندارد. به جز آنکه فرد معرفی شده در ترم بعد ثبت نام قطعی نماید. آنگاه پرداخت پورسانت معرف بلامانع می باشد.

ثبت نام قطعی به معنای تسویه حساب و مشخص کردن کامل وضعیت شهریه می باشد.