ثبت نام

تشکر از عضویت شما

فاقد تصویر شاخص

از اینکه در دوره آموزشی رایگان کانون رباتیک کرمان شرکت کرده اید از شما سپاس گزاریم.

[su_box title=”نکته بسیار مهم” style=”glass” box_color=”#ef3f3e”] برای ساخت مدل های آموزش داده شده شما نیاز به قطعات رباتیک دارید. می توانید این قطعات را به صورت پک آموزشی کامل از بخش محصولات سایت (بسته های آموزشی رباتیک) تهیه و گام به گام با آموزش های ما همراه باشید.[/su_box]

 

این دوره به صورت ایمیلی می باشد و به صورت روزانه یک درس برای شما ارسال می گردد. در چهار درس ابتدایی که رایگان است نکات جالبی بیان می گردد.

درس اول تا ۵ دقیقه دیگر (شاید سریعتر) در ایمیل شما خواهد بود. اگر مایل به دریافت دوره به صورت کلی و همین حالا هستید می توانید در سایت عضو شوید و در بخش دانلود های ویژه اعضا این دوره را به صورت یک جا و درس به درس (در قالب ۴ درس) مشاهده نمایید.

 

 [su_button url=”kermanrobo.ir/my-account/” target=”blank” style=”flat” background=”#119a19″ size=”6″ radius=”0″ icon=”icon: sign-in”]عضویت رایگان در سایت[/su_button]

در غیر اینصورت به ایمیل خود مراجعه نمایید و درس مربوطه را مشاهده کنید.

[su_button url=”kermanrobo.ir/free1/” target=”blank” style=”flat” background=”#ef3f3e” size=”6″ radius=”0″ icon=”icon: youtube-play”] مشاهده درس اول[/su_button]

 

اگر ایمیل تا ۱۰ دقیقه دیگر  برای شما ارسال نشد چه دلایلی می تواند داشته باشد؟

۱) از اینکه اطلاعات خود را صحیح ثبت کرده اید مطمئن شوید. اگر اطمینان ندارید می توانید مجددا اطلاعات خود را ثبت نمایید.

 

۲) امکان دارد ایمیل به پوشه اسپم ارسال شده باشد در این صورت پوشه اسپم را بررسی نمایید و اگر ایمیل در پوشه اسپم بود لطفا آن را به روشی که در تصویر زیر مشاهده می کنید از پوشه اسپم خارج و در پوشه دلخواه خود قرار دهید.

کافیست یک بار روی گزینه NOT SPAM کلیک کنید. از این پس ایمیل ها را در دریافت خواهید کرد. اگر جیمیل دارید کافیست ایمیل را باز کنید و روی گزینه Not Spam کلیک کنید:

 

not-spam-button-in-gmail

پس از آن ایمیل ما به قسمت Inbox شما منتقل خواهد شد. اگر ایمیلی از یاهو دارید می‌توانید مانند تصویر گزینه Not Spam را انتخاب کنید:

 

opened_message-not_spam_button
پس از آن ایمیل ما به قسمت Inbox شما منتقل خواهد شد.

 

 

۳) اگر از Gmail استفاده می کنید و ایمیل های ما به پوشه اصلی شما ارسال نمی شود می توانید از راه حل زیر استفاده نمایید.

کافیست پوشه promotion را چک کنید.

 

pro1

چنانچه ایمیل در این قسمت بود مطابق تصویر زیر بر روی آن کلیک راست کرده و گزینه move to: primary را انتخاب نمایید.

pro3

ایمیل های ارسالی از کانون رباتیک کرمان به پوشه اصلی شما منتقل خواهد شد.