بسته آموزشی آریانا

شرکت نوآوران خلاق صدرا به شماره ثبت 35945 از سال 1386 فعالیت خود را در زمینه خدمات کمک آموزشی با هدف ارتقاء سطح دانش و مهارت عمومی، ترویج علم روز دنیا در کشور، کم کردن فاصله با کشورهای توسعه یافته و ساختن کشوری صنعتی آغاز نموده است.

 

Ariana_pack

شرکت نوآوران خلاق صدرا با به کارگیری بسته آموزشی آریانا، ساخت شرکت “فن آوران آریانا”، که از تولیدات شرکت Meccano الهام گرفته است شیوه‌ای آسان و کاربردی را برای آموزش اصول مکانیک ربات از مبتدی تا پیشرفته فراهم ساخته است.

بسته آموزشی آریانا دارای گواهی ثبت اختراع بوده و همچنین دارای مجوز از دفتر تکنولوژی آموزشی و کمک آموزشی سازمان آموزش و پرورش کشور به شماره 24932 بوده و این قابلیت را دارا می‌باشد که به کمک آن علوم مختلف از جمله فیزیک، ریاضی، مکانیک را به سادگی به کارآموزان بیاموزیم. این بسته آموزشی با داشتن کتابی آموزشی همراه با سرفصل‌های عملی و منطبق با اهداف کتاب‌های درسی گامی نو در آموزش مشاغل جدید را برداشته است و قابل استفاده در رده‌های سنی مختلف از دبستان تا دانشگاه بوده و حتی صنعت را پوشش می‌دهد.
بسته آموزشی آریانا با 146 قطعه متنوع دارای انعطاف فراوان برای ساخت انواع ربات می‌باشد و این امکان را فراهم می‌سازد تا از ساده ترین سازه ها همچون ماشین، بالگرد و تردمیل تا سازه هایی با مکانیزم های پیچیده نظیر جرثقیل و ربات شش پا را خلق کنید. قطعات این بسته دارای ساختارهای مهندسی و در عین حال ساده شده‌ای نسبت به سایر بسته‌های مشابه می‌باشد. استفاده از پیچ و مهره و قطعات فلزی و پلاستیکی از ویژگیهای این بسته می‌باشد که به آن قابلیت شبیه‌سازی بسیاری از ساختارها و مکانیزم‌های موجود را داده است. به کمک این بسته آموزشی ابتدا مفاهیم مکانیک و انواع مکانیزم به ویژه مکانیزم‌های کاربردی در رباتیک آموزش داده می‌شود سپس به تدریج مفاهیم برنامه‌نویسی و کنترل ربات از مبتدی تا پیشرفته توسط کنترل کننده‌ها آموزش داده می‌شود.

جدول قطعات بسته آموزشی آریانا

تسمه ها

صفحه x×2

ناودانی 1×x

نبشی ها

ناودانی ها

ناودانی ها

نگهدارنده ها

نگهدارنده ها

صفحه ها

صفحه ها

چرخدنده ها

پولی ها (قرقره ها)

یاتاقان

یاتاقان

هلالی

بوش ها و فاصله انداز

بست ها

هندل، قلاب، کش و نخ

پیچ گوشتی و آچار

پیچ و مهره، واشر

محورها

لاستیک ها

برد راه انداز موتور

آداپتور

آداپتور

ریموت کنترل سیم دار

ریموت کنترل سیم دار

لیست قطعات بسته آموزشی آریانا

001_Tools (1)

بسته آموزشی سطح 1 آریانا
این بسته در چهار مدل قابل خریداری است که در زیر مشاهده می نمایید.

قیمت
توضیحات
131500 تومان
جعبه سطح یک
جعبه قطعات سطح 1 آریانا
1
165000 تومان
جعبه سطح یک برد موتور
جعبه سطح 1 + برد راه انداز+ موتور
2
179000 تومان
جعبه برد موتور آداپتور
جعبه سطح 1 + برد +موتور+آداپتور
3
210000 تومان
جعبه ریموت کنترل موتورآداپتور
جعبه سطح 1 + ریموت کنترل سیمی+ موتور+آداپتور
4

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن