ثبت نام

کلاس آموزشی رباتیک ویژه سنین ۶ تا ۱۶ سال به صورت رایگان

۷۲۰cb381-dace-4b0b-8559-606f6c1040e5

[col span=”8″ span__sm=”12″ align=”left” bg_color=”rgb(255, 255, 255)” depth=”2″ depth_hover=”3″]

کلاس آموزشی رباتیک ویژه سنین ۶ تا ۱۶ سال به صورت رایگان

ظرفیت رایگان تکمیل شده است. اکنون می توانید در دوره به صورت نیم بها ثبت نام نمایید.

برای ثبت نام در دوره آموزش رباتیک به صورت نیم بها اینجا کلیک کنید

 

کانون رباتیک کرمان (کرمان ربات) در نظر دارد یک دوره آموزشی رایگان رباتیک را در دو شعبه اصلی خود در شهر کرمان برگزار نماید.

آدرس مراکز: شعبه۱: کرمان- بلوار جهاد- بین کوچه ۴۵ و ۴۷- جنب بانک قوامین- کانون رباتیک کرمان   تلفن:۰۳۴۳۲۷۲۱۸۵۹ شعبه۲: کرمان- شهرک باهنر- بحرالعلوم ۱۵- ساختمان بحرالعلوم- طبقه دوم- مرکز کرمان ربات    تلفن:۰۳۴۳۲۴۶۰۰۷۲

 

[iphorm id=”1″ name=”ثبت نام دوره رایگان”]

 

 

ظرفیت این دوره محدود می باشد. ۱۰۰ نفر اول رایگان ۱۰۰ نفر دوم نیم بها مهلت ثبت نام ۱۷ اردیبهشت می باشد (در صورتیکه ظرفیت دوره تکمیل نشده باشد) الویت با افرادی است که سریعتر اقدام نمایند.

این تخفیف ویژه، برای دانش پژوهان ورودی ترم یک می باشد و هرگز تکرار نخواهد شد.

هزینه دوره رباتیک شامل دو بخش است: هزینه قطعات آموزشی:

۱۵۰ هزار تومان (این هزینه شامل بسته رباتیک آریانا می باشد- این بسته در ۱۸-ترم رباتیک قابل استفاده است و در هر ترم بسته به نیاز آن ترم قطعاتی به این بسته اضافه می شود و این بسته تا پایان ۱۸ ترم کنار گذاشته نمی شود.) هزینه آموزش:

۳۰۰ هزار تومان هزینه دوره رباتیک به صورت عادی ۳۰۰ هزار تومان می باشد. ۱۰۰ نفر اولی که در این دوره ثبت نام نمایند به صورت رایگان می توانند در ۶-جلسه این دوره حضور پیدا کنند. در صورت علاقه مند بودن به رباتیک در ۶ جلسه دوم (هر ترم آموزشی ۱۲ جلسه می باشد) شرکت خواهند کرد و تنها هزینه همان ۶ جلسه را می پردازند. یعنی ۱۵۰ هزار تومان) حضور در ۶ جلسه دوم کاملا اختیاری است و اگر علاقه نداشتید می توانید ادامه ندهید و ملاک تعیین ادامه دادن دوره فقط نظر شخصی شماست.

اگر این دوره رایگان است پس هزینه ۱۵۰ هزار تومان بابت چیست؟

هزینه بسته آموزشی ۱۵۰ هزار تومان می باشد. برای شرکت در دوره مجموعا به جای ۴۵۰۰۰۰ تومان شما فقط ۱۵۰ هزار تومان پرداخت خواهید کرد.

 

[title text=”سوالات شما” icon=”icon-checkmark”]

چرا این دوره رایگان برگزار می شود؟

برگزاری این دوره به صورت رایگان سه هدف اساسی دارد:

۱- بسیاری از خانواده ها و دانش پژوهان اطلاعات کافی در خصوص دوره های رباتیک دارند اما بعضی نیز اطلاعات کاملی ندارند. شرایطی را فراهم آورده ایم که فرصتی مهیا شود برای آن دسته از دانش آموز و خانواده هایی که زیاد از رباتیک اطلاعاتی ندارندتا به صورت رایگان در دوره ها شرکت کنند.

۲- برخی از خانواده ها به مراکز و مدارس طرف قرار داد ما مراجعه می کنند و می گویند:  نمی دانم فرزندم به رباتیک علاقه دارد یا خیر؟ نمی دانم فرزندم توانایی شرکت در این دوره را دارد یا خیر؟

فرصتی فراهم شده است تا این خانواده ها و دانش پژوهان از میزان علاقه و توانایی خود آگاه شوند.

۳- کیفیت آموزش: نمایش کیفیت آموزش منحصر به فرد کانون رباتیک کرمان به دانش پژوهان و خانواده های گرامی. بهره مندی از امکاناتی چون گزارش کار کلاس- استفاده رایگان از پورتال آموزشی و …

آیا با گذراندن این دوره می توان در ادامه دوره ها و ترم های بعد شرکت کرد؟

بله- با شرکت در این دوره در صورت تمایل می توانید مانند سایر دانش پژوهان در ترم های بعد نیز شرکت نمایید.

آیا این دوره کاربردی است؟

بله- برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این دوره، مزایا، امکانات و خدمات ما به لینک زیر مراجعه نمایید.

آموزش رباتیک

آیا این دوره چون رایگان است کیفیت آموزشی دارد؟

مطمئن باشید- ما این دوره و متدآموزشی را از بین ۲۴ متد آموزشی فعال در زمینه رباتیک در سطح کشور انتخاب کرده ایم و بررسی کارشناسان ما نشان می دهد که این متد بهترین متد آموزشی رباتیک در سطح کشور است.

آیا برای شرکت در این دوره باید هزینه ای بپردازیم؟

شما هزینه ای بابت ۶ جلسه اول دوره پرداخت نمی کنید. تنها هزینه شما برای شروع دوره بسته قطعات کار رباتیک آریانا است که هزینه این بسته ۱۵۰ هزار تومان است و قابل استفاده در ۱۸ ترم آموزشی می باشد.

بسته آریانا چیست؟

برای شرکت در دوره آموزشی رباتیک نیاز به قطعات کار است. این قطعات در قالب بسته هایی برای شما فراهم شده است. برای شروع بایستی یکی از دو بسته زیر را انتخاب و تهیه نمایید: ۱- بسته رباتیک سطح یک آریانا ۲- بسته رباتیک smart آریانا

آیا ادامه دادن این دوره اجباری است؟

خیر- هیچ اجباری وجود ندارد

[/col] [col span=”4″ span__sm=”12″ padding=”0px 0px 0px 0px”]

[ux_image id=”5048″]

[ux_image id=”4918″ link=”http://kermanrobo.ir/robotics-education/” target=”_blank”]

[ux_image id=”4919″ link=”http://kermanrobo.ir/deebot/” target=”_blank”]

[/col]